پارک ژوراسیک باغ مشهد

پارک ژوراسیک

پارک ژوراسیک باغ مشهد ((Jurassic Park

بزرگترین پارک ژوراسیک خاورمیانه در باغ مشهد

پارک ژوراسیک باغ مشهد از نظر وسعت یکی از بزرگ‌ترین ژوراسیک‌ پارک‌های خاورمیانه به شمار می‌آید. دایناسورهای ماقبل تاریخ با ابعاد واقعی و به‌صورت متحرک در این مجموعه بازسازی شده‌اند. همچنین در صورت تمایل مراجعین می توانن از راهنماهای  پارک کمک گرفته و به معرفی دایناسورها می‌پردازند و درباره زندگی آن‌ها به گردشگران توضیح می دهند.

پارک ژوراسیک جزو شناخته شده ترین مکان های دیدنی مشهد می باشد و در دل باغ مشهد قرار گرفته است. پارک ژوراسیک مکانی تفریحی برای همه اعضای خانواده است.

در قسمت ورودی پارک ژوراسیک نمایشگاهی از فسیل‌ها و سنگواره‌های یافت شده از قرون گذشته در منطقه خراسان وجود دارد.

سازه‌ای با اندازه‌ی واقعی از یک فسیل تیرانوسوروس یا تیرکس (درنده‌ترین دایناسور عصر ژوراسیک) در قسمت ورودی این جاذبه گردشگری مشهد وجود دارد که تداعی کننده فیلم پارک ژوراسیک می باشد.

پارک ژوراسیک باغ مشهد در کلکسیون ایران_توران باغ احداث شده است. در پارک ژوراسیک باغ مشهد در محیطی محصور با سازه‌های 30 دایناسور و حیوان ماقبل تاریخ مواجه می‌شوید. این سازه‌های عظیم‌الجثه دارای حرکت و صداهای شبیه‌سازی شده به صدای واقعی این جانوران هستند. دایناسورهای باغ مشهد دارای حرکات واقعی و با اندازه های واقعی طراحی شده‌اند.

پارک زوراسیک

درخت سخنگوی پارک ژوراسیک که توجه مخاطبان را به محیط زیست جلب می‌کند در ابتدای مسیر به بازدیدکنندگان خوشامد می‌گوید.

پل معلق پارک ژوراسیک واقع در باغ مشهد، فضایی شاد و پر از هیجان را برای زائران، مسافران و شهروندان در باغ مشهد به وجود می‌آورد و از جاذبه‌های گردشگری شهر مشهد به شمار می‌رود.

پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
پارک ژوراسیک
باغ مشهد
پارک ژوراسیک
باغ مشهد
پارک ژوراسیک
باغ مشهد
پارک ژوراسیک
باغ مشهد
پارک ژوراسیک باغ مشهد
image